Djali i Ronaldos fillon karrierën si futbollist, por jo te Real Madrid

253
Djali i Ronaldos fillon karrierën si futbollist, por jo te Real Madrid

Moebel THEMA

ronaldooDjali i Cristiano Ronaldos, Cristiano Junior ka filluar karrierën e tij si futbollist, por ndryshe nga babai i tij aj nuk është duke luajtur në Real Madrid.

Cristianinho është duke luajtur me një klub të vogël të quajtur Pozuelo CF. Gjashtë vjeçari bëri debutimin e tij para dy jave në një fitore 4-3 ndaj një skuadre të quajtur El Carrascal.

El Mundo raporton se Cristianinh kishte veshur fanellën me numër 7, dhe kishte shënuar një nga golat e fitores./Indeksonline/

Comments