E pabesueshme si shpëton fëmija (Video)

244

 

Në Shqipëri ekziston shprehja “dritë-gjati, s’bëhet dritë-shkurtër”, e kjo shprehje do t’i shkonte për shtat personazhit të kësaj videoje, një fëmije i cili i shpëton mrekullisht kamionit i cili po ecte mbrapsht.

Vogëlushi ka qenë duke luajtur në rrugë dhe në momentin kur është afruar makina ai është shtrirë me shpejtësi duke shpëtuar pa asnjë dëmtim.

Sipas Dailymail videoja është publikuar më 1 korrik në internet, por mbetet e paqartë se ku është filmuar ajo.

https://www.youtube.com/watch?v=O-gnbDcy3dg

Comments