Festa fantastike e lojtarëve me tifozët pas ndeshjes

289

 

 

Djelmoshat kuqezi kanë arritur të shënojnë një gol në 15 minutat e mbetur duke e mposhtur Maqedoninë me rezultat 2-1.

Ndeshja ishte ndërprerë dje pas reshjeve të mëdha të shiut, ndërsa vazhdoi tek sot.

Ishte Bekim Balaj ai që shënoi, pasi më herët kishin shënuar Armando Sadiku dhe Ezgjan Aliovksi.

Lojtarët pas ndeshjes kanë falënderuar tifozët që gjithmonë qëndrojnë pranë tyre.

Ata bënë festë së bashku pas ndeshje.

Comments