Formacioni i Interit me trajnerin e ri (FOTO)

151

Inter bëhet gati për ndryshime.

Dhe, ai ka dy skema të zakonshme me të cilat është paraqitur në skuadrat e tij të deritashme.

Andaj, bazuar në to, tashmë mund të paramendohet formacioni i ri i “Nerazzurrëve”, shkruajnë mediat italiane.

Marcelino gjithmonë me skuadrat e tij ka luajtur në sistemet 4-4-2 ose 4-1-4-1.

Comments