FOTO/ E pabesueshme! A është kjo Kallashi?

327

 

kallash3

Kallashi, valltarja më e famshme në Kosovë, ndonëse veçohet për të pasmet bombastike, ajo komente të njëjta nuk merr edhe për fytyrën e saj.

Në një foto të publikuar në një faqe në Instagram, Kallashi ishte zënë në një pozicion mjaft të keq dhe kjo gjë ka bërë që të merr komente të ndryshme.

Këngëtarja dhe valltarja u kritikua, ajo u quajt edhe si transeksulae!

kallashi

Comments