FOTO EKSKLUZIVE/ Një furgon mbulohet nga uji në autostradën Tiranë-Durrës

288

FOTO EKSKLUZIVE/ Një furgon mbulohet nga uji në autostradën Tiranë-Durrës

Një furgon është përmbytur si pasojë e reshjeve të shiut. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, në nënkalimin ku shkohet për në CityPark dhe më pas drejt zonës së Vorës.

Në fotot e mbërritura në redaksinë e SYRI.net duket furgoni që është i mbuluar i gjithi nga uji, ndërsa nuk dihet nëse ka njerëz të dëmtuar apo jo. /SYRI.net

Comments