FOTO/ Formacionet, Liverpool – Sunderland, Januzaj ngel jashtë

124

FOTO/ Formacionet, Liverpool – Sunderland, Januzaj ngel jashtë

Liverpool dhe Sunderland do të përballen duke nisur nga ora 16:00 në kuadër të javës së 13 të Premierligës. Të dy trajnerët kanë bërë publike formacionet për këtë ndeshje

David Moyes, trajneri i Sunderlandit, ka vendosur që Adnan Januzajn të mos e fusë në ndeshje.

 

Comments