FOTO/ Irid Oxa prezanton të dashurin e ri!

165

 

irid OXA1-1-780x439

Tifozja shqiptare  super seksi Irid Oxa ka prezantuar në profilin e saj në Instagram të “dashurin” e ri. Ajo ka postuar një fotografi me një arush të madh të cilin e quan “ I dashuri im i ri”.

Por në fakt arushi është një dhuratë nga i dashuri i saj, mesfushori ganez i Torinos Afryie Acquah i cili mesa duket i bën shpesh dhurata Iridit.

Dhe ajo duket mjaft e lumtur nën krahët e Arushit, e veshur me një fustan gjumi.

Screenshot_2

Comments