FOTO/ Nga kush u frymëzua Noizy kur fshiu postimet në Instagram!

220

Reperi shumë i dashur për publikun shqiptar Noizy , numëron rreth 1 milion ndjekës në Instagram.

Image

Por para ca ditësh ai bëri një veprim që befasoi të gjithë ndjekësit e tij.

Ai fshiu të gjitha postimet e tij në llogarinë e tij në Instagram.

Megjithëse ai nuk e shpjegoi pse mori këtë vendim, megjthatë vetë postimet tregonin diçka.

E gjitha duket se është për t’i bërë marketing këngës dhe klipit të ri që do të sjellë në bashkëpunim me reperin itlian, Ghali. ‘Parku i lojrave’ .

Në mënyrë që kënga të marrë vëmendjen e duhur , reperi zhduku postimet e mëparshme.

Por ku u frymëzua për këtë? Të njëjtën gjë, zbuluam që ka bërë edhe reperi i famshëm French Montana para se të publikonte këngën ‘No stylist’; me Drake.intv.al

Image

Comments