Gati për performancën e radhës, Dua Lipa vë në pah gjoksin [Foto]

246

Dua Lipa mbrëmë ka qenë prezente në ngjarjen e madhe në GQ e cila u zgjodh artistja e parë solo e vitit 2018, shkruan lajmi net.

Ajo sot po ashtu publikoi këngën e re ‘Electricity’, në bashkëpunim me Diplon, Mark Ronson dhe Silk City.

Kurse tani, Dua ka ndarë disa imazhe me ndjekësit e cila është gati për të performuar në Gjermani e cila fton të gjithë fansat. Ajo ka të veshur një kostum dypjesësh ku ka vënë në pah gjoksin bombastik.

Dua është duke kryesuar toplistat në vende të ndryshme të botës me projektet e saj të suksesshme. /Lajmi.net/

Comments