Gjermania demolon Çekinë (VIDEO)

148
Gjermani demolon Çekinë (VIDEO)

Moebel THEMA

Gjermania ka shënuar fitoren e dytë në kualifikueset për Kampionatin Botëror.
Kampionët e Botës kanë mposhtur 3:0 Çekin në ndeshjen e zhvilluar në Hamburg.

Thomas Muller me dy gola dhe Toni Kroos me një, shënuan për Gjermaninë, që me 6 pikë kryeson në grupin C.Comments