Griezmann: Ja arsyeja pse qëndrova tek Atletico 

263

 

griezmann-atm

Sulmuesi francez, Antoine Griezmann ka konfirmuar se ka qëndruar tek skuadra e Atletico Madrid vetëm prej trajnerit Diego Simeone.

‘Ylli’ i Atleticos është përfolur për një largim të mundshëm nga ‘Vicente Calderon’, por ai zbulon se vendimin e tij për të ardhmen varet nga Simeone.

E thirra atë para se të zgjas kontratën time dhe ai ma konfirmoi mua se edhe ai do të qëndronte. Unë mund të mësojë shumë nga ai”, ka thënë Griezmann për Telefoot.

Comments