Hoxha Elvis Naçi imiton Hoxhën Jakup efendi Asipi

266

13615451_1169277046427154_1200609559698126173_n

Hoxha Elvis Naçi i cilit sot po qëndron në Sllupçan të Kumanovës është duke u munduar që ta imitoj Hoxhën Jakup efendi Asipin, shkruan TetovaSot.

Përndryshe, salla ku ai realizoi një tribunë ishte e mbushur dhe kujtoi kohërat e arta kur në Sllupçan të Kumanovës organizoheshin aktivitete të këtij karakteri.

Comments