Hoxha Elvis Naçi në konakun e familjes së Jakup efendi Asipit

226
13895163_1059987597418588_51781988049307871_n-620x330

Hoxha Elvis Naçi sot po qëndron në Sllupçan të Kumanovës ku ka realizuar një ligjërat të ditës së xhuma në xhaminë e Jakup efendi Asipit, ka realizuar vizitë tek varrezat e dëshmorëve në Sllupçan si dhe në orën 17 do të mbaj tribunën e shumë pritur në sallën e sportit të shkollës fillore Faik Konica.

Elvis Naçi sot vizitoi edhe konakun e familjes së Jakup efendi Asipit ku u prit nga familjarët e hoxhës së ndjerë.

 

Përndryshe, konaku i Jakup efendi Asipit njihet për vizitat e shpeshta që bëhen atje nga hoxhallarë të ndryshëm, politikan, profesor universitar e shumë njerëz të thjeshtë.

Comments