Kaq bukur pozon Shpëtim Desku me bashkëshorten, por shikojeni veprimin e tij…[Foto]

277

Shpëtim Desku tashmë është ndër moderatorët më të njohur, më aktiv dhe më të dashur për publikun tonë..

Ai bëri për vete publikun së pari si aktor, e tani si moderator duke sjellur kështu emisione mjaftë të veçanta që gjithmon rezultojn me një shikueshmëri të lartë, shhkruan ORAinfo.

Shpëtimi për fansat e tij është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, si nga ato profesionale ashtu edhe personale.

Gjithashtu aktive është edhe gruaja e tij e cila sot publikoi një foto ku shihet bashkë me Shpëtimin.

“E diela me loqkën teme”- ka shkruar Arta.

Ndërsa gjatë kohës kur ajo po bënte foton, Shpëtimi i bën një gjest qesharak.

Comments