Kjo është kënga e re e Soni Malajt, “Për vete më mbaj” (Video)

112
Kjo është kënga e re e Soni Malajt,

Moebel THEMA

Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj e ka publikuar këngën e re pas një kohe të gjatë mungese.

“Për vete më mbaj” quhet kënga e re e Sonit e cila vije pas bashkëpunimit me Dj Aldon, Eneida Tarifajn dhe Gent Myftarajn./Indeksonline/

Comments