Kosovë, prishet koalicioni PDK-LDK, vendi shkon në zgjedhje të jashtëzakonshme? (VIDEO)

156
Kosovë, prishet koalicioni PDK-LDK, vendi shkon në zgjedhje të jashtëzakonshme? (VIDEO)

Emisioni “Zona Express” sonte ka transmetuar dokumentarin “Fondi i ri i Isa Mustafës”, ku trajtohet mundësia e prishjes së koalicionit aktual PDK-LDK dhe shkuarja e vendit në zgjedhje të shpejta parlamentare e lokale.

Në këtë dokumentar, për herë të parë, shpalosen detaje se pse do të prishet koalicioni PDK-LDK.

Klikoni në videon e mëposhtme për të mësuar edhe për muajin se kur do të mbahen zgjedhjet e parakohshme në Kosovë.

Comments