Kurbin/ Gjen vdekjen 53-vjeçarja, e kap korenti teksa po gatuante

407

Një 53-vjeçare ka gjetur vdekjen në Kurbin teksa po gatuante në shtëpi.

Policia e Lezhës njofton se ditën e djeshme B.Xh. 53 vjeçe, ndërkohë që po gatuante në banesën e saj , ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe menjëherë është transportuar në spital ku ka ndërruar jetë.

Materialet hetimore i referohen Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin, për vlerësim, si ngjarje aksidentale.

Comments