“Loriku është më i bukur se ti”, gruaja e Canës habit me përgjigje [Foto]

223
Ajo u bë e famshme dhe fitoi simpatinë e publikut si gruaja e kapitenit të Kombëtares Shqiptare.

Monika Cana, italiania bionde fitoi zemrën e Lorikut dhe dyshja e kurorëzuan dashurinë me martesë, e tani kanë edhe një djalë, Boikenin.

Të dashuruar dhe të lumtur me njëri tjetrin dyshja shpesh shkëmbejnë fotografi në rrjetet sociale ndërsa tani Monika ka vendosur tu7 përgjigjet ndjekësve të saj.

Duke shfrytëzuar opsionin që jep Instagrami për pyetje përgjigje, Monika Cana iu është përgjigjur disa prej tyre.

Dhe njëri nga komentet e dikujt prej ndjekësve ka qenë mjaft thumbues për bukuroshen italiane!

“Loriku është më i bukur se ty, sorry!”, i ka shkruar dikush Monikës, transmeton prive.

“Po e di”, është përgjigjur ajo, duke e pranuar se burrin e ka më të pashëm se vet.

Comments