Lumi B në një moment romantik me gruan, shfaqen më të dashuruar se kurrë[Foto]

243

Raportet e tyre bashkëshortove po aq miqësore janë arsyeja se përse pothuajse të gjithë kanë dëshirë të jenë si ata, shkruan lajmi.net

Dyshja janë aktiv në rrjete sociale ku publikojnë shpesh foto pranë njëri-tjetrit dhe komentet e fansave janë të shumtë.

Mbrëmë çifti kanë dalë për tu argëtuar me disa prej fytyrave të njohura publike përfshirë edhe Ledri Vulën, tashmë nënkryetar i KB ‘Z Mobile Prishtina’, me Ermal Fejzullahun me gruan etj.

Në njërën prej fotove të publikuara, Lumi B dhe gruaja e tij duken shumë romantik dhe më të dashuruar se kurrë./Lajmi.net/

Comments