Marina dhe Geti po përballen me këtë problem në Kubë[Foto]

173

Nga atje, si moderatorja ashtu edhe reperi kanë publikuar kohë pas kohe imazhe të vendeve që po vizitojnë, shkruan lajmi.net.

Por, përmes një fotografie të postuar në InstaStory, Marina ka thënë se në Kubë nuk ka pothuajse fare internet.

“Ska internet thuajse fare ne Cuba. Duhet te blesh keto karta dhe funksionojne ne shume pak vende”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që Marina tash e sa herë është komentuar rreth shtatzënisë së mundshme, por duket se ende nuk ka diçka të vërtetë rreth këtyre pretendimeve. /Lajmi.net/

Comments