Nervozizmi i Berishës, ja çfarë thotë Duka

322

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, ka komentuar kartonin e kuq të Etrit Berishës.

Duka ka thënë se në futboll ekzistojnë momente të tilla që futbollistët humbin nervat, dhe kjo i ndodhi Berishës.

“Ka momente që mund të humbësh nervat në një ndeshje dhe kjo i ndodhi edhe Berishës që e lanë nervat dhe bëri atë veprim”, shtoi ai.

Comments