Një burrë theret nga disa të tjerë në Prizren

352

Foto: Ilustrim

Disa meshkuj të dyshuar raportohet se e kanë therur një femër në Prizren, transmeton Koha.net.

Policia e Kosovës përmes një komunikate bën të ditur se “viktima mashkull K/Shqiptar është sulmuar fizikisht me thikë nga disa të dyshuar meshkuj K/Shqiptar, të cilët janë larguar në drejtim të panjohur”.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor, thotë PK, përderisa hetimet janë duke vazhduar.

Comments