Nijazi Kamberi nga Kumanova është gjetur afër Pendës së Likovës

418

13902627_1062860100456815_3486038463040059193_n

Nijazi Kamberi nga Kumanova i cili para disa ditëve u raportua si i zhdukur dhe u kërkua nga familjarët është gjetur afër Pendës së Likovës, shkruan TetovaSot.

Ai është gjetur në një gjendje shumë të lodhur. Familjarët i falënderohen të gjithë dashamirëve që kanë dhënë kontribut në gjetjen e tij

Comments