Numri i viktimave nga vërshimet në Maqedoni shkon në 22, gjendet kufoma e 11 vjeçarit

200

1470733486-Stajkovci-780x439

Njëmbëdhjetë vjeçari Ivan Iliev  nga Stajkovci i raportuar si i humbur, konfirmohet se është gjetur i vdekur, konfirmuan për TV21 nga Ministria e Punëve të Brendëshme.
Sipas të dhënave të fundit, ka gjurmë dhe të foshnjes 14 muajshe, ku gjatë përmbytjeve ishte në automjetin që lëvizte në qarkoren e Shkupit me gjyshin e tij. Gjyshi i tij arriti të shpëtojë, raportoj në polici Babai i Ivanit.
Nga policia informojnë se tani për tani nuk ka asnjë informacion për personat tjerë të zhdukur.
Comments