Panik dhe frikë në autostradë, 4 persona ndjekin një të ri me makinë dhe … 

352

 

policia-naten-1

Një i ri është vënë në qendër të një sulmi që ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme. Burime nga policia kanë bërë të ditur se, një i ri nga Manatia e Lezhës i cili po udhëtonte me një makinë është ndjekur nga një makinë tjetër, ku ndodheshin 4 persona.

“Në autostradë, 35-vjeçari me inicialet M. B., banues në Manati, duke drejtuar mjetin tip “BMV”, e kanë ndjekur 4 persona me mjetin tip “Benz””, thanë burime zyrtare nga policia.

Sipas tyre, 4 personat e kanë arritur të riun dhe i kanë goditur e dëmtuar mjetin me gurë e leva.

Uniformat blu thanë se, është duke u punuar për gjetjen e mjetit, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Comments