Përmbytet Shkodra, stuhia “paralizon” qarkullimin 

308

1

Stuhia në Shkodër ka paralizuar qarkullimin e automjeteve dhe ka përmbytur rrugët kryesore të qytetit.

Reshjet e dendura kanë shkaktuar situatë kaotike në Shkodër, ndërkohë që edhe ndeshja Shqipëri – Maqedoni që luhej në stadiumin “Loro Boriçi” u ndërpre për shkak të situatës jo të favorshme.

Kujtojmë se për shkak të ndeshjes, qindra tifozë nga trevat shqiptare ndodhen në Shkodër dhe kanë mbetur të bllokuar në trafik për shkak të përmbytjes së rrugëve.

 

 

https://vid.me/6FkR

Comments