Publikohen fotografitë e plakut nga Gostivari që u arrestua me kokainë (Foto)

215

Moebel THEMA

Pas hetimeve qe ka zhvilluar policia është arrestuar 73 vjeçari me iniciale M.A. nga Gostivari te i cili janë gjetur 580 gramë kokainë. Policia ka ngritur padi ndaj 73 vjeçarit dhe ka publikuar fotografitë e tij.

Comments