Ramushit “ju ka bo djali burrë”: Gjini në bjeshkët e Sharrit bashkë me babën (Foto)

179

Moebel THEMA

 

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj vazhdon të jetë bjeshkatar i pasionuar. Gati çdo vikend, Haradinaj bashkë me miq dhe aktivistë të AAK-së vizitojnë ndonjërën nga bjeshkët e Kosovës.

Por, për dallim prej herëve tjera, Haradinaj sot me vete e kishte edhe djalin e madh, Gjinin, transmeton lajmi.net.

Me të birin dhe miqtë e tij, Haradinaj sot vizitoi bjeshkët e Sharrit dhe liqenin e Jazhnicës.
Comments