Rapsodi kosovar vret gruan, vajzën dhe veten (Foto)

237

Rapsodi i njohur kosovar, Sami Veseli ka vrarë bashkëshorten, vajzen e tij dhe më pas ka vrarë edhe veten.

Veseli i cili me origjinë ishte nga qyteti i Ferizajit, tash e sa vite jetonte në Gjermani – transmeton Indeksonline.

Lajmin për vdekjen e trefishtë e ka dhënë një mik i afërt i Veselit

Comments