Rita Ora nga Vatikani: Ja ku jemi (Foto)

139
rrr_1472933819-5569733

Moebel THEMA

Këngëtarja me famë botërore me prejardhje nga Kosova, Rita Ora dhe kapiteni i kombëtares Lorik Canan kanë bërë sonte hapjen e koncertit për nder të shenjtërimit të Nënë Terezës. Të dy duket se kanë kaluar edhe momente të mira gjatë qëndrimit në Vatikan.

Rita ora përmes disa fotografive të publikuara në Snapchat ka treguar se është duke u argëtuar me kapitenin Cana.

Në një mbishkrim në foto jo ka thënë “ We aut here”, që në shqip do të thotë “ Ja ku jemi”. /Gazeta Express/.

14171919-10153918033432029-615829035-n_1472933684-2363829

14182238-10153918033257029-2033253543-n_1472933679-9538056

Comments