Sejdiu: Ajo që u votua mbrëmë s’ka lidhje me zhvillimin e Trepçës

153

Moebel THEMA

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Sejdiu ka komentuar votimin e mbrëmshëm të ligjit për Trepçën

Ai ka thënë se “ajo që u votua mbrëmë në Kuvendin e Kosovës lidhje me sovranizimin dhe zhvillimin e Trepçës nuk ka!”.

Mbrëmë pas mesnate u votua për privatizim të Trepçës!, ka shkruar Sejdiu në facebook./21Media

Comments