Shfaqet Januzaj vjen goli i parë me Sunderlandin

228
januzajsunland-848x465

Adnan Januzaj ka folur pas golit të tij të parë me klubin e ri.

Januzaj realizoi golin e tij të parë me Sunderlandin, duke i dhuruar fitoren ekipit të tij në takimin ndaj Shrewsburyt të vlefshëm për Kupën e Ligës, përcjell Gazeta Blic

Pas ndeshjes, Januzaj ka reaguar përmes një postimi në llogarinë e tij në ‘Twitter’, ku ka thënë se është i lumtur me golin dhe kualifikimin tutje.

“I lumtur që shënova golin e parë me klubin dhe me kualifikimin në rundin tjetër”, ka shkruar Januzaj në Twitter-in e tij.

januzaj-twitter

Comments