Shihni momentin e aksidentit të tmerrshëm të veturës së Putinit, vdes shoferi i preferuar i tij (VIDEO)

191

1

Në një aksident katastrofal, i cili ka ndodhur në rrugën Kutuzov në Moskë, vdiq në vend nga një shoferët personal të presidentit rus Vladimir Putin.

Ai ka vozitur makinën presidenciale e tipit “BMW”, kur në të nga ana e kundërt me një shpejtësi të madhe ka goditur makina e tipit “Mercedes”, transmeton TetovaSot.

Aksidenti më shumë ngjajnte si një atentat, në vend se si një aksidenti klasik.

Shoferi i Putinit, i cili thuhet se ka qenë një nga të preferuar e Presidentit rus ishte ka pasur dyzet vjet përvojë në vozitje të makinës.

Nga forca e goditjes makina e tij pothuajshe plotësisht u shkatërrua, dhe vdiq në vend.

Aksidenti i trafikur të tmerrshëm është regjistruar nga kamerat e sigurisë të montuara në rrugët e Moskës.

 

 

https://youtu.be/eoRiJySpWpQ

Comments