Shkëndija dhe Komuna transmetojnë ndeshjen në qendër të Tetovës

429

Shkendija-Ballistet-780x439

Shkëndija sonte zhvillon një ndër ndeshjet më të rëndësishme Evropiane në historikun e saj, ndërsa mbështetja nuk do të mungojë as nga Tetova, pasi me organizim të Shkëndijës dhe autoriteteve komunale ndeshja e rrethit të tretë në Liga Evropa kundër Mlada Boleslavit në Çeki, do të mund të ndiqet në mënyrë të ogranizuar në sheshin “Iliria” në Tetovë.

E njëjta starton në ora 19:00, ndërsa ky do të jetë një rast i mirë që të gjithë pas përfundimit të ndeshjes të festojnë me ngjyrat “kuq e zi” kualifikimin e Shkëndijës për në ndeshjet e “play-off” të Liga Evropës.

Comments