“Shpërthen” Pique: Ky është fajtori për humbjen ndaj Celta Vigos

140

Moebel THEMA

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerrard Pique, ka folur pas humbjes kundër Celta Vigos.

Ai e ka konsideruar fajtore lodhjen e skuadrës dhe orarin e ngjeshur.

“Në kohët e fundit kemi pasur një orar shumë të ngjeshur. Kemi luajtur pa pushim dhe kjo ka ndikuar shumë në formën e ekipit”, deklaroi Pique, përcjellë “Lajmi.net”.

Barcelona u mposht nga Celta Vigo me rezultat të ngushtë, 4:3.

Comments