Shqiptari hidhet në shinat e trenit për ti dhënë fund jetës

167

treni

U hodh në shinat e trenit për ti dhënë fund jetës, por ka mbetur i plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në stacionin e “Sestri Ponente” në Genova, ku një shqiptar 58-vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë.

Shqiptarin e ka shpëtuar ndërhyrja e policisë hekurudhore dhe më pas edhe e zjarrfikësve, ndërsa emri i tij nuk është bërë i ditur.

Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e “San Martinos”, ku mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë.

Comments