Stërmbesa e Skënderbeut në krahët e reperit shqiptar (Foto)

336
sofie-780x439-650x358
Sofie Kastrioti sot ateroi në Prishtinë për herë të parë në trojet shqiptare, pasi ajo ka lindur dhe është rritur në Australi.

Ardhja e saj në trojet tona ka bërë bujë mediatike, kështu Sofia është përcjellur nga mediet shqiptare qysh prej aterimit në aeroportin e Prishtinës, shkruan lajmi.net.

Sofia do të jetë e pranishme në festivalin Hardh Fest e cila mbahet në qytetin e Rahovecit me datën 2,3 dhe 4 shtator.

Stërmbesa sot ka gjetur kohë për të vizituar shtatoren e heroit kombëtar Gjergj Kastrioti-Skënderbeu, në qendër të Prishtinës.

Por ai që e ka shoqëruar atë nëpër Prishtinë, prej aeroportit, është reperi i njohur Skivi. Nuk dihet se çfarë raporti ka dyshja mes vete, por ata shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

14137733_541845166007134_170367938_n 14138346_541845196007131_931856508_n 14138513_541845056007145_755266341_n 14159131_541845072673810_744627876_n

Comments