Surpriza! Babai i Neymarit: Ja kush e meriton ‘Topin e Artë’

81

Surpriza! Babai i Neymarit: Ja kush e meriton ‘Topin e Artë’

Moebel THEMA

Babai i Neymarit mendon se çmimin e “Topit të Artë” nuk e meriton djali i tij por Lionel Messi.

Në një intervistë për “Cope”, Neymar Sr injoron Ronaldon duke theksuar se argjentinasi është lojtari më i mirë në botë.

“Messi meriton Topin e Artë. Ai është gjithmonë i lumtur për të luajtur së bashku, dhe Neymar është duke luajtur këtu për Messin. Ne të gjithë e dimë se kush është Messi dhe çfarë bënë. Ai është idhulli i djalit tim dhe për të është një kënaqësi që luan me të”, u shpreh Neymar Sr.

Comments