“Telegraf” i Serbisë: Barcelona duhet të dënohet, faji i “Ballistit” (FOTO)

174

Moebel THEMA

11-38-650x358

Portali serb “Telegraf.rs” ka kërkuar nga UEFA që ta dënojë Barcelonën pas shfaqjes së flamurit të Shqipërisë së Madhe në duelin ndaj Borussia Monchengladbach.

Barcelona ka hidhëruar shumë serbët.

Madje, portali serb serb “Telegraf.rs” ka kërkuar nga UEFA që ta dënojë gjigantin katalan pas shfaqjes së flamurit të Shqipërisë së Madhe në duelin ndaj Borussia Monchengladbach.

Afër tifozëve të Barcelonës është parë flamuri i shfaqur për herë të parë nga Ballist Morina me titullin “Autochthonus”, përcjell “Lajmi.net”.

Dhe, ai u ka penguar shumë mediave serbe që presin reagim nga UEFA.

 

 

Comments