Vdes i riu që u aksidentua në mal dhe ra në liqenin e Bovillës. Ja emri 

231

ambulanze-006

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës i riu që u aksidentua në mal dhe ra në liqenin e Bovillës.

Në ndihmë të tij shkuan forcat e policisë dhe një helikopter, duke e transportuar për në spital, por ai nuk ja ka dalë.

Bëhet fjalë për një të ri, 34 vjeç i cili u aksidentua pasditen e sotme, duke rënë në një kanion.

Ai ëshë identifikuar si Denis Hala nga Tirana, banues në zonën e “Ali Demit”.

Moebel THEMA

Comments