Vera Ora rrëmben gjithë vëmendjen e vajzave të saj![Foto]

311

Jo të pakta janë rastet kur Vera rrëmben vëmendjen e publikut me pozat provokuese që publikon në rrjete sociale, shkruan lajmi net.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram kur shfaqet përkrah dy vajzave të saj, Ritës dhe Elenës të cilat duken të mahnitshme.

Stili dhe eleganca janë dy gjëra që i karakterizojnë artistet në fjalë, e që edhe këtë herë janë fokus i mediave rozë.

Theksojmë se Vera vjen çdoherë e më në formë ku vajzat e saj janë kopja më e bukur e së ëmës. /Lajmi.net/

Comments