Veseli: Nuk do të lejojmë që të ketë nepotizëm në institucione (Video)

170

Personazhi i bisedave të sotme të publikuara nga portali online Insajderi, kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, i komentoi bisedat e tij me shefin e grupit parlamentar të PDK-së, Adem Grabovci

Gjatë nënshkrimit të një memorandumi bashkëpunimi mes qeverisë së Kosovës dhe Ambasadës së Britanisë së Madhe, Vesli theksoi se do të merren të gjitha masat që mos të ketë punësime pa meritë./21Media

Comments