Vetëm një ditë pas lansimit kënga e re e Dua Lipës shndërrohet në hit [Video]

260
Dua Lipa dje solli projektin e ri muzikor.
Silk City, Dua Lipa, Diplo dhe Mark Ronson dje kanë sjell këngën e re që mban titullin ‘Electricity’, shkruan lajmi net.

Vetëm një ditë pas lansimit kënga ka filluar të pëlqehet tejet shumë nga publiku saqë numëron mbi 3 milionë klikime në Youtube.

Siç duket kjo këngë e tyre do të shndërrohet në një hit pasi ka thyer rekord shikueshmërie në platformat e ndryshme muzikore.

Nga ana tjetër, Dua u zgjodh artisktja solo e vitit 2018 në ngjarjen e madhe “GQ Men of the Year Awards”. /Lajmi.net/

Comments