VIDEO /9 vjeçarja ironizon ministren Mirela Kumbaro, ja sa bukur e imiton 

165

 

Screenshot_1

Një vajzë e vogël vetëm 9 vjeç e quajtur Mishel Zdrava ka bërë një imitim të arrirë ndaj ministres aktuale të qeverisë shqiptare, Mirela Kumbaro. Vogëlushja shfaqet duke e ironizuar ate e ulur në një karrige.

Video është hedhur në “Youtube” dhe tregon se Mishel ka një aftësi mjaft të mirë aktruese.

 

Comments