VIDEO/ Momentet e vështira të jetës, Patrice Evra tregon kohën kur lypte për bukë

103

 

Image result for patrice evra

Mbrojtësi francez i Juventusit, Patrice Evra, në një video ka treguar një sekret nga jeta e tij.

Edhe pse është një lojtar që ka provuar të luaj me shuam skuadra të njohura si Manchester United dhe ë pas Juventus.

Evra ka thënë se në një kohë të hershme të jetës së tij ka qenë në moment të vështirë ekonomik ku është detyruar që të lyp edhe për bukë. Për më shumë shiko videon

Shiko videon

SHPËRNDAJE NË:
Comments