VIDEO/ Përleshje e plagosje mes këngëtarëve në Prishtinë. Mes tyre dhe Noizy

162

 

perleshja (1)

Një përleshje e madhe ndërmjet disa këngëtarëve sapo ka ndodhur në Prishtinë, një një hotel privat.

Burime të Koha.net marrin vesh se në përleshje është një i plagosur me armë zjarri.

Policia ka ndërhyrë dhe këtë rast ka arrestuar tre persona. Në vendin e ngjarjes ka ardhur edhe urgjenca cila të plagosurin e ka dërguar në QKUK.

Mendohet se përleshja ka shpërthyer pas një mosmarrëveshje ndërmjet reperëve.  Në vendin e ngjarjes thuhet të jetë parë edhe Noizy.

Comments