Vrasja në Elbasan/ Identifikohet viktima, 37-vjeçarit iu bë pritë, u qëllua me armë dhe thikë

369

Moebel THEMA

Image result for policia shqiptare

 

Erion Mihallari është 37-vjeçari që ka humbur jetën në Elbasan rreth orës 21:00. Viktima ndërroi jetë gjatë transportimit për në spital pasi u qëllua me thika.

Sipas raportimeve të fundit, 37-vjeçari u qëllua edhe me armë zjarri, pasi në vendngjarje policia gjeti dy gëzhoja.

Nga hetimet paraprake rezulton se Erion Mihallarit i kanë bërë pritë disa persona, të cilët pritën deri sa viktima doli nga makina dhe e qëllua me thikë dhe me armë.

Autorët u larguan me shpejtësi në drejtim të paditur, ndërsa janë identifikuar nga policia dhe ndodhen në kërkim.

Comments