Zhduket i riu në Drin, dyshohet së është mbytur

206

drin

 

 

 

 

 

 

Një 20-vjeçar është zhdukur në lumin Drin në Kukës ditën e sotme.

Policia e Kukësit ka nisur kërkimet për një 20-vjeçar që dyshohet se është mbytur në lumë.

20-vjeçari kishte shkuar për pushime tek halla e tij dhe ka hyrë për t’u larë lumë, por nuk ka dalë, duke nxitur dyshimet se e ka rrëmbyer lumi.

Ndërkohë kanë nisur kërkimet edhe polumbarët.

Comments