3-vjeçarja gjen papritur sozinë e saj (Foto/Video)

167

Moebel THEMA

 

Ava Kinsler, dalloi manekinin e M&S, veshur në të njëjtat dollakë që ajo i mbante veshur, veç tjerash edhe flokët i kishte të ngjashme, bionde dhe kaçurrele.

Një vajzë trevjeçare gjeti sozinë e saj derisa ajo shkoi për pazar me nënën e saj.

Kur u fut në Marks & Spencer – dyqan ky i njohur për fëmijë, ajo pa një manekin kukull, që ngjan pikërisht në të, njofton Klan Kosova.

Ava Kinsler, dalloi manekinin e M&S, veshur në të njëjtat dollakë që ajo i mbante veshur, veç tjerash edhe flokët i kishte të ngjashme, bionde dhe kaçurrele.

Vogëlushja ishte padyshim i befasuar për të parë imazhin  e saj pasqyrë, që ndezi menjëherë reagime duke nxitur atë instinktivisht të bërtas ‘’Mami, është sikur unë. Mami kjo jam unë’’.

Për më shumë detaje shikoni videon e publikuar më poshtë:

Comments